Strona główna O firmie Ogrzewanie postojowe Regulamin Kontakt +48 89 533 86 11 | info@ogrzewaniepostojowe.eu

HYDRONIC B5W SC 12 V jako kompletny pakiet

Schemat 1
Schemat 2
Schemat 3
Schemat 4

nr cena nr cześci nazwa produktu
1306.77 PLN251920010101
25.1920.01.0101
płaszcz wodny
2621.68 PLN201819991600
20.1819.99.1600
DMUCHAWA 12V HYDRONIC I
343.87 PLN251917010002
25.1917.01.0002
OSŁONA DMUCHAWY D/B 4/5W
6153.65 PLN251922060001
25.1922.06.0001
WYMIENNIK CIEPŁA B5W/D5W SC
71373.49 PLN225201040001
22.5201.04.0001
STEROWNIK 12V
879.71 PLN201752990103
20.1752.99.0103
POKRYWA
9689.85 PLN251920250000
25.1920.25.0000
POMPA WODY B5/D5 SC 12V
1358.78 PLN201752990101
20.1752.99.0101
USZCZELKA
1417.39 PLN221000700018
22.1000.70.0018
O-RING 74X3 WYMIENNIKA HYD 4/5
15318.53 PLN252106011000
25.2106.01.1000
SZTYFT ŻAROWY 12V
16151.11 PLN201752011000
20.1752.01.1000
SITKO DO ŚWIECY nz
1750.39 PLN201752990102
20.1752.99.0102
WYKŁADZINA Z ORINGAMI
1938.75 PLN201752010004
20.1752.01.0004
uchwyt
203.81 PLN201752010002
20.1752.01.0002
tuleja
21172.48 PLN251920360000
25.1920.36.0000
CZUJNIK PŁOMIENIA
22378.56 PLN201753011700
20.1753.01.1700
wiązka z czujnikami
23151.11 PLN221000301010
22.1000.30.1010
OBUDOWA STYKÓW
2447.72 PLN251920011800
25.1920.01.1800
WIĄZKA DO SZTYFTU ŚWIECY
2596.88 PLN201753011800
20.1753.01.1800
Wiązka pompy
2628.75 PLN252219010001
25.2219.01.0001
DOCISK CZUJNIKÓW
2751.57 PLN201752010003
20.1752.01.0003
POKRYWA POMPY
282.40 PLN221000700006
22.1000.70.0006
O-RING 14x2
291.79 PLN221000700009
22.1000.70.0009
O-RING 7x2
322.40 PLN251917250012
25.1917.25.0012
ŚRUBA M4x10
340.61 PLN10910153
10.9101.53
ŚRUBA M5x10
391.22 PLN10910154
10.9101.54
ŚRUBA M5X35
400.61 PLN10910152
10.9101.52
ŚRUBA M5x25
411.22 PLN10010350
10.0103.50
ŚRUBA CYLINDR. M5x65-8
421.22 PLN10910151
10.9101.51
ŚRUBA M5x16
430.61 PLN10910150
10.9101.50
ŚRUBA M4x10
440.61 PLN10210302
10.2103.02
ŚRUBA M5x12-8

Wybranych części: 0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WSTECZ

Cennik i katalog produktów Webasto